parenting z życia wzięte

Czym jest dla nas coroczna świąteczna sesja? Nasze zdjęcia

Dlaczego co roku w naszej rodzinie planowana jest świąteczna sesja ?

Świąteczna sesja zdjęciowa to wspaniała pamiątka na całe życie, a później nawet dla następnych pokoleń.

W obecnych czasach, kiedy robimy bardzo dużo zdjęć najczęściej komórką lub aparatem cyfrowym, wrzucamy te zdjęcia gdzieś tam na komputer do jakiegoś folderu i na tym kończy się cała nasza zabawa ze zdjęciami.

Czy je potem oglądamy? Czy umiemy je odszukać w gąszczu innych zdjęć? Czy będziemy mogli je przekazać potem wnukom, czy prawnukom? A co będzie gdy zepsuje się nam komputer?

Tym razem oddajmy się w ręce profesjonalisty

Właśnie dlatego bardzo fajnie jest, gdy raz do roku wywołamy nasze zdjęcia, wybierając tylko te najważniejsze np. po dwa z każdego wydarzenia lub więcej jak ktoś woli, ja zazwyczaj wybieram po dwa lub trzy, bo tych wydarzeń w naszym życiu jest bardzo dużo. A i tak wybierając po dwa czy trzy zdjęcia, w sumie mam do wywołania pond 150 zdjęć.

Oprócz tego, że wywołuję zdjęcia, od narodzin naszej córeczki raz w roku robimy sobie taki prezent i robimy sobie rodzinną, świąteczną sesję. Na tych zdjęciach w większości i tak jest nasza córeczka, ponieważ mąż i syn się ostatnio buntują, bo jak twierdzą, nie lubią się fotografować. Ale do tego jednego czy dwóch ujęć jakoś udaje mi się ich namówić.

Uważam, że taka świąteczna sesja, czyli piękne zdjęcia są wspaniałą pamiątką dla całej rodziny, które możemy nawet przekazać naszym najbliższym jako prezent świąteczny (babcie, dziadkowie, ciocie), a dla nas i naszych dzieci, potem wnuków i prawnuków będą wspaniałą pamiątką.

Ile płacimy za sesję zdjęciową?

Koszt takiej sesji to: 5 ujęć – 250 zł, 10 ujęć – 350 zł.

Bardzo Wam polecam na taką formę rodzinnej pamiątki.

———————————————————————————————————————————

A oto nasze zdjęcia z sesji z 2016 roku. Marcelina ma tutaj 5 miesięcy, Kacper prawie 13 lat.

Sesja zdjęciowa na 2017 roku. Marcelina 16 miesięcy, Kacper prawie 14 lat.

Uwaga: prezentowane zdjęcia są własnością użytkownika Markatomi.pl.

Wszelkie ich kopiowanie bez zgody właściciela serwisu zabronione.

Przeczytaj również

1 komentarz

  • Reply
    Kinga
    18/12/2017 at 11:01

    Wiec tak zdjęcia z sesji są piękne, a i masz racje sama robię mnóstwo zdjęć 😀 jestem w ciąży więc napewno i bardzo dużo zdjęć będę miała dziecka. Sama lubię zdjęcia wywoływać pomojemu zdjęcia w albumie mają swoją duszę, a te na komputerze po jakimś czasie poprostu są tylko w folderze , a oglądamy je bardzo rzadko.

  • Zostaw odpowiedź