Książki

Nowości wydawnicze dla dzieci w wieku 0-3 latka

Propozycja książeczek dla dzieci  w wieku 0-3 latka, zapowiedzi i nowości na 2019 rok.

„GDZIE SIĘ SCHOWAŁ MÓJ MISIO?”


Książeczka z elementami ruchomymi.
Autor: Ho Jannie.
Wydawnictwo: Wilga.
Wiek: 0-2 latka.
Cena: 24,99 zł.
Data premiery: 27.02.2019

„Ruchome elementy” to zabawne i przyjemne dla oka książeczki. Każda książka opowiada krótką historię jednego uroczego zwierzaka. Czytaną historię można urozmaicać ruchomymi elementami zamieszczonymi w książce. Ciepłe ilustracje i sympatyczny tekst przeniosą dziecko do pięknego świata bajek.
KUPISZ TUTAJ

„MIŚ KORALIK. STEMPELEK”


Autor: Nowak-Balcer Grażyna.
Wydawnictwo: Wilga
Wiek: 0-2 latka.
Cena: 4,99 zł.

Miś Koralik spędza czas ze swoją mamą. Zabawa jest wspaniała, bo robią stempelki przy użyciu… ziemniaka. W pewnym momencie Koralik moczy łapkę i robi ślad na kartce. Mama robi to samo, a wkrótce dołącza do nich tata. Powstaje piękna ilustracja z łapkami całej rodziny.
W serii książeczek Miś Koralik znajdziemy także: Miś Koarlik.Rysa, Miś Koralik.Okulary, Miś Koralik.Jagody, Miś Koralik.Bulbul.
KUPISZ TUTAJ

„MYSIA NA WSI”


Autor: Cousins Lucy.
Okładka twarda.
Wiek: 0-2 latka.
Cena: 35,90 zł.
Wydawnictwo Dwie Siostry.

Mysia wróciła! Kultowa seria książek z ruchomymi elementami znów w Polsce!

Wybierzcie się z Mysią na wieś. Otwórzcie klapki, żeby zobaczyć, ile jest kur w kurniku, pociągnijcie za łapki, żeby nalać gęsiom wody, posprzątajcie u świnek. Bawcie się z Mysią!
Z tej serii znajdziemy też:  Sto lat Mysiu, Mysia na wsi, Mysia na placu zabaw.
KUPISZ TUTAJ

„DOBRANOC, GORYLKU”


Autor: Peggy Rathmann.
Wiek: 12 m-cy +
Cena: 29,99 zł.
Wydawnictwo Dwie Siostry.
Data premiery: luty 2019.

Dobranoc, Gorylku – to międzynarodowy bestseller. Książeczka dla wszystkich dzieci, który zamiast pójść spać, wola szaleć i psocić.
„Dobranoc, gorylku” – mówi dozorca w zoo podczas wieczornego obchodu. Ale psotny gorylek nie chce jeszcze spać. Woli wykraść dozorcy klucze i skradać się za nim krok w krok, wypuszczając po drodze z klatek słonia, lwa, żyrafę i inne zwierzęta. Skradajcie się razem z nimi, by przekonać się, kto tej nocy zaśnie w ciepłej pościeli i kto komu ostatni powie „dobranoc”. Zabawna książka niemal bez słów, pełna sympatycznych szczegółów.
KUPISZ TUTAJ

„WYDAJE MI SIĘ, ŻE WIDZIAŁEM NIEDŹWIEDZIA”

Książeczka z elementami ruchomymi.
Autor: Nicholas Lydia.
Wiek: 0-2 lat.
Cena: 29,90 zł.
Data premiery: 13.02.2019.
Wydawnictwo: Mamania.

Książka dla najmłodszych czytelników, wspierająca spostrzegawczość i rozwój małej motoryki.
Gdzieś tu ukrył się niedźwiedź. Czy jest w samochodzie? A może jedzie pociągiem? Podnieś i przesuń ruchome elementy tej książki, aby sprawdzić, gdzie się schował.
KUPISZ TUTAJ.

„TOSIA CZEKA NA BRACISZKA”

Autor: Natalia Minge
Wiek: 0-6 lat.
Okładka twarda.
Cena: 31,90 zł.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data premiery: 27.02.2019

Tosia będzie miała rodzeństwo! Jest podekscytowana i jednocześnie trochę się boi, bo nie bardzo rozumie, co się dzieje. Widzi, jak rośnie brzuch mamy, pomaga w szykowaniu wyprawki, ale też zastanawia się, co narodziny braciszka zmienią w jej życiu. Czy będzie musiała dzielić się zabawkami? Czy rodzice znajdą dla niej czas?

Książka, która dziecku pomoże poradzić sobie z nieznaną sytuacją, a rodzicom wyjaśni, czego obawiają się ich pociechy. Pogodne ilustracje oraz poruszane tematy zachęcają do rozmów o powiększającej się rodzinie.
KUPISZ TUTAJ
„CZARNY KOT, BIAŁA KOTKA”
Autor: Silvia Borando
Wiek: 0-6 lat.
Okładka: twarda.
Cena: 21,50 zł.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data premiery: 23.01.2019.

Czarny Kot wychodzi z domu tylko w dzień. Lubi patrzeć na muchy i jaskółki. Biała Kotka wychodzi z domu tylko w nocy. Lubi patrzeć na robaczki świętojańskie i gwiazdy. Aż pewnego razu – w miejscu między dniem a nocą – kocur i kotka nagle się spotykają. Co z tego wyniknie? Świat nie jest wcale czarno-biały, więc będziecie bardzo, ale to bardzo zaskoczeni…
Ta niezwykła książka dla najmłodszych o różnicach, które łączą, a nie dzielą, zdobyła nagrodę NATI PER LEGGERE 2015.
KUPISZ TUTAJ
„MOJE BAJECZKI O BINGU”
Autor: zbiorowe opracowanie.
Cena: 14,99 zł.
Data premiery: 27.02.2019
Wydawnictwo: Egmont.
Oto Bing – króliczek, który kocha odkrywać świat! Wraz ze swoimi przyjaciółmi codziennie uczy się nowych, ciekawych rzeczy. Szkraby bawią się pod okiem cierpliwego Flopa, który w razie potrzeby pomaga wesołej gromadce. Historie z tej książeczki opowiadają o małych i dużych codziennych przygodach, w których przedszkolaki znajdą odniesienie do swoich własnych przeżyć. To ciekawa lektura, która jednocześnie bawi i uczy. Bing i jego przyjaciele zapraszają do wspólnej zabawy!
Z tej serii kupisz także: Bing.100 pierwszych słów, Bing.Chwyć kolorowankę. Bing.Wodne kolorowanie, Bing.Nowa kolekcja bajek, Bing.Wielka zjeżdzalnia, Bing.Prezent urodzinowy, Bing.Pora spać.

„CZAS NA NOCNIK”

Seria książeczek „Maluch poznaje świat”.
Autor: praca zbiorowa.
Cena: 17,99 zł.
Data premiery: 27.02.2019
Wydawnictwo: Wilga.

„Maluch poznaje świat” to książki, w których główny bohater przeżywa ciekawą i zabawną przygodę. Mnóstwo śmiechu, pozytywnych wspomnień i morał, który możemy przekazać dziecku po lekturze.

„Czas na nocnik!” to fantastyczna książka, która pomoże maluchom nauczyć się korzystać z nocnika.
KUPISZ TUTAJ

„CIEKAWSKI KOTEK. A TO CIEKAWE”.
AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA.

Autor: Zbigniew Dmitroca.
Data premiery: 30.01.2019
Cena: 16,09 zł
Wiek: 3/4 latka.
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
„Akademia mądrego dziecka” to wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, poszerzanie wiedzy o sobie samym, o świecie.  Tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijanie podstawowych umiejętności i wartości społecznych. To doskonałe stopniowe przygotowywanie do nauki czytania i pisania oraz uczenia się matematyki, poradzenia sobie w przyszłości w szkole i w życiu!
KUPISZ TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj również

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź