Książki z życia wzięte

Pomysł na prezent dla nastolatka

pomysł na prezent dla nastolatka

Pomysł na prezent dla nastolatka/i.

Zakup prezentu dla małego dziecka nie jest dla rodzica takim wyzwaniem, jak zakup (a głównie pomysł na prezent) dla nastolatka, który ma już swoje zainteresowania, wie czego chce i byle czym się nie cieszy.

Dlatego przede wszystkim dobrze jest zapytać naszego nastolatka co najbardziej chciałby dostać, niech nam podpowie, może zrobi jakąś listę prezentów, którą będziemy mogli realizować przy poszczególnych okazjach.

A najbliższą okazją jest Dzień Dziecka.

Będąc dwa dni temu na Targach Książki w Warszawie,natrafiłam na fajną serię książek dla młodzieży pt.”Chcę być kimś”, czyli jak osiągnąć cele w czasach gdy wszyscy dookoła mają wywalone.

Autorem książek jest jest P. Michał Zawadka.

Jest to seria 4 książek dla nastolatków, napisana slangiem (czyli językiem, który jak najlepiej dociera do młodzieży).

Autor nie skupia się, na przeżyciach swoich, ale właśnie na przeżyciach młodych czytelników. Podczas kupowania książki (na razie zakupiłam dla syna cz.1) dowiedziałam się, że autor spędził aż 5 tyś.godzin na rozmowach z nastolatkami przed napisaniem tych poradników.

W Polsce to jedyne tego typu poradniki dla młodzieży, które zmieniają sposób podejścia do życia, tak aby młody człowiek po przeczytaniu ich, mógł lepiej zrozumieć samego siebie i na zawsze zapamiętał, że jest wyjątkowy i ma pełne prawo odnieść SUKCES.

„Chcę być kimś” to nie tylko książka, to sposób myślenia i życia. Dzięki niej młodzi ludzie zbudują wiarę w siebie i zainspirują się do działania. To „miejsce”, w którym młodzi ludzie, zamiast usłyszeć paplanie, że są do „bani” i że do niczego się nie nadają, dowiedzą się, jak wiele znaczą i jak dużo są w stanie zdziałać.

Książkę do kupienia tutaj: KUP KSIĄŻKĘ.

Zdjęcie główne, źródło: http://www.mindanddream.pl/

 

 

Przeczytaj również

3 komentarze

 • Reply
  artdogs
  28/07/2018 at 15:49

  Really good idea. For the first time I’ve heard about this book. If I would have been still in this age, I would like to get it. 😀

 • Reply
  MAŁPISZON
  29/05/2019 at 11:45

  Moim zdaniem, prezent musi być użyteczny. Umożliwiać rozwój fizyczny z zabawą. Na przykład drabinka gimnastyczna/plac zabaw do ogrodu wypełnia te warunki. http://www.malpiszon.pl

 • Reply
  Przenośny głośnik bluetooth
  14/10/2020 at 11:51

  Nie można odmówić ogromnych walorów jakie niesie za sobą czytanie książek i taki podarunek zawsze jest doskonałym wyborem nie mniej muzyka to również wartościowa forma poszerzania horyzontów i nauki. Dlatego przenośny głośnik bluetooth to nie tylko wartościowy gadżet, ale również wygodny w użytkowaniu i zawsze pod ręką prawdziwego melomana.

 • Zostaw odpowiedź