Książki

Super szkolnik dla super dziewczynek

Super szkolnik, czyli organizator

Super szkolnik… Zapytacie: a co to takiego? Zaraz odpowiem, ale najpierw – nieco wspomnień…

Nie samą nauką uczeń żyje, przyznacie sami. Liczy się także zabawa. Kiedy byłam małą dziewczynką, pamiętam czasy podstawówki, kiedy nie było jeszcze takich wypasionych kalendarzy czy notatników, jak obecnie. Za to królowały pamiętniki. Najfajniejszym wspomnieniem dla mnie jest to, jak do pamiętników wklejało się koperty, na kartce pisało się pytania i dawało do wpisu koleżankom czy pierwszym sympatiom. Ta osoba swoje odpowiedzi na pytania wkładała do koperty i ją zaklejała. Ile było emocji przy otwieraniu koperty i czytaniu odpowiedzi, szczególnie gdy wpis pochodził od chłopca w którym podkochiwało się pół szkoły!
Drugą fajną pamiątką był dla mnie pamiętnik, w którym opisywałam (już w liceum) moje piersze randki z moim obecnym mężem. I teraz, po tylu latach bycia razem (u nas obecnie ponad 20), widzę, jaką jest to świetną pamiątką.

Zajrzyjmy do szkolnika

W dzisiejszych czasach na rynku mamy coraz większy wybór zeszytów, planerów, kalendarzy, notatników…  Oj, jest w czym wybierać! A Wydawnictwo Wilga dodatkowo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dziewczynek i proponuje fantastyczny „Szkolnik Superdziewczyny 2. Zorganizuj się z Emi.”

To nic innego, jak pięknie wydany planer, który ma za zadanie pomagać dziewczynkom planować każdy dzień, miesiąc, tydzień, a wyjątkowe jest w nim to, że każda strona tego szkolnika inspiruje i motywuje do działania. Szkolnik nie ma żadnych sztywnych dat, można rozpocząć pisanie w dowolnym czasie. Jest w formacie zeszytu, tak więc spokojnie zmieści się do szkolnego plecaka.

Małe panie swojego czasu

W siedmiu krokach superdziewczyny do superorganizacji, autorka podpowiada, jak korzystając z pomocy szkolnika nauczyć się robić wszystko w swoim czasie i znaleźć więcej czasu na zabawę i relaks. Dziewczynki znajdą w nim wiele materiałów do samodzielnego opracowania: m.in. planer roczny, kalendarz miesiąca, odrabianki, karty do organizacji urodzin, ferii czy wakacji, pamiętnik, kronikę sukcesów i wydarzeń oraz wiele więcej.

Szkolnik w ciekawy i zachęcający sposób inspiruje dziewczynki dzięki prezentacji sylwetek dwunastu superdziewczyn, jak Emma Watson czy Anne Frank, których wyjątkowe osiągnięcia zachęcają do podjęcia własnych wyzwań. Uważam, że Szkolnik Superdziewczyny to idealny pomocnik w domu i w szkole, który warto sprezentować małej uczennicy: przeznaczony jest dla dziewczynek od lat 6+.

Wydawnictwo: www.gofoksal.pl
Cena: 22,49 zł

Kupisz TUTAJ

Przeczytaj również

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź